იყიდება - კუნძული 180 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი
765 000 €
4250 €/m²
Property 51826 photo 1
  • ობიექტის კოდი 51826
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კუნძული
  • ფართი 180 m²
  • რეგიონი ათენი
  • ადგილი ათენი - ცენტრი (ატიკა)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1990
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

აღწერა

იყიდება 0-სართულიანი კოტეჯი ფართით 180 კვ.მ in Athens. კუნძული აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
950 000 € 2375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5162
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 8
იყიდება
720 000 € 3891 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14330
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 7
იყიდება
765 000 € 2483 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63731
  • ფართი 308 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
920 000 € 2875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62424
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 8
იყიდება
950 000 € 1911 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62318
  • ფართი 497 m²
  • Rooms 6
იყიდება
795 000 € 2650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12914
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
640 000 € 1205 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57705
  • ფართი 531 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 000 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50846
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა