იყიდება - სასტუმრო 6200 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
450 000 €
72 €/m²
Property 51659 photo 1
Property 51659 photo 2
Property 51659 photo 3
Property 51659 photo 4
  • ობიექტის კოდი 51659
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 6200 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)

Details

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 6200 კვ.მ. in Paphos.

Giolou village, road connecting Paphos - Polis Chrysochous 

Covered Area 280 m2
Land area 6,200 m2
Basement area 140 m2
Energy Class G
Year of construction 1995

Town planning zone Residential
Building density 60 %
Coverage ratio 35 %
Max floors 2
Max height 8.30 m

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
458 500 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23397
  • ფართი 917 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
450 000 € 150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32660
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
395 000 € 393 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53124
  • ფართი 1004 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
500 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49383
  • ფართი 21619 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
570 700 € 650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23378
  • ფართი 878 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
497 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25674
  • ფართი 8362 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4600 m
იყიდება
515 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48667
  • ფართი 15639 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
520 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58643
  • ფართი 26422 m²
იყიდება
424 800 € 480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23394
  • ფართი 885 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
650 000 € 764 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41153
  • ფართი 850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m

სიახლეების დაგზავნა