395 000 €
393 €/m²
Property 53124 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 30
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1004 კვ.მ. in Limassol.

Under separation plot: 1004m2 with view at Agios Tychonas, next to a green area. 30% rate, ideal for a villa (there are plans and a planning permission is expected). Price: €395,000 plus VAT

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
410 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58760
  • ფართი 9378 m²
იყიდება
500 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38231
  • ფართი 24500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
375 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64980
  • ფართი 11706 m²
იყიდება
458 500 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23397
  • ფართი 917 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
569 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51684
  • ფართი 16389 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
350 000 € 266 900 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25630
  • ფართი 5017 m²
  • მანძილი ზღვიდან 520 m
იყიდება
364 950 € 450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23393
  • ფართი 811 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
352 400 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23407
  • ფართი 881 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
520 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39811
  • ფართი 11811 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
500 000 € 609 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45007
  • ფართი 821 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა