იყიდება - სასტუმრო 850 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
650 000 €
764 €/m²
Property 41153 photo 1
Property 41153 photo 2
Property 41153 photo 3
  • ობიექტის კოდი 41153
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 850 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 850 კვ.მ. in Limassol.

Zone: Ka8
Building Factor: 0.6
Coverage Factor: 0.35
Number of storeys: 2
Height: 10 m

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 97 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51701
  • ფართი 6180 m²
იყიდება
794 556 € 378 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23403
  • ფართი 2102 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
530 000 € 740 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51665
  • ფართი 716 m²
იყიდება
650 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44450
  • ფართი 8027 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
745 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61781
  • ფართი 14650 m²
იყიდება
535 000 € 685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53059
  • ფართი 781 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
900 000 € 64 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37480
  • ფართი 14000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
900 000 €
  • ობიექტის კოდი 35318
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
750 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64484
  • ფართი 10034 m²
იყიდება
800 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28897
  • ფართი 40000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m

სიახლეების დაგზავნა