იყიდება - სასტუმრო 878 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
570 700 €
650 €/m²
Property 23378 photo 1
Property 23378 photo 2
  • ობიექტის კოდი 23378
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 878 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 878 კვ.მ. in Limassol. აშენების პერსპექტივით 263 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49383
  • ფართი 21619 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
740 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38723
  • ფართი 10554 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
745 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61781
  • ფართი 14650 m²
იყიდება
520 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39811
  • ფართი 11811 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
750 000 € 143 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28896
  • ფართი 5217 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
750 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64484
  • ფართი 10034 m²
იყიდება
520 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58643
  • ფართი 26422 m²
იყიდება
570 700 € 650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23378
  • ფართი 878 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
850 000 € 263 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40530
  • ფართი 3222 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
530 000 € 581 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45858
  • ფართი 911 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა