იყიდება - სასტუმრო 885 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
424 800 €
480 €/m²
Property 23394 photo 1
Property 23394 photo 2
  • ობიექტის კოდი 23394
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 885 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 885 კვ.მ. in Limassol. აშენების პერსპექტივით 265 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
616 850 € 650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23387
  • ფართი 949 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
510 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57589
  • ფართი 164904 m²
იყიდება
580 500 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23400
  • ფართი 1161 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
575 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55918
  • ფართი 25419 m²
იყიდება
445 050 € 450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23382
  • ფართი 989 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
490 000 € 801 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53060
  • ფართი 611 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5200 m
იყიდება
497 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25674
  • ფართი 8362 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4600 m
იყიდება
520 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58643
  • ფართი 26422 m²
იყიდება
350 000 € 266 900 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25630
  • ფართი 5017 m²
  • მანძილი ზღვიდან 520 m
იყიდება
410 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58760
  • ფართი 9378 m²

სიახლეების დაგზავნა