500 000 €
23 €/m²
Property 49383 photo 1
Property 49383 photo 2
Property 49383 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 20000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 20 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 21619 კვ.მ. in Limassol.

Zone: Z1
Building Factor: 0.06
Coverage Factor: 0.06
Number of storeys: 2
Height: 8.3 m

Located in Souni-Zanakia village. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
700 000 € 51 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57539
  • ფართი 13676 m²
იყიდება
435 000 € 46 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58719
  • ფართი 9384 m²
იყიდება
715 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42294
  • ფართი 6689 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
500 000 € 164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60654
  • ფართი 3040 m²
იყიდება
570 350 € 550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23396
  • ფართი 1037 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
510 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57589
  • ფართი 164904 m²
იყიდება
500 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38231
  • ფართი 24500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
745 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61781
  • ფართი 14650 m²
იყიდება
650 000 € 764 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41153
  • ფართი 850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
515 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48667
  • ფართი 15639 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m

სიახლეების დაგზავნა