იყიდება - სასტუმრო 917 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
458 500 €
500 €/m²
Property 23397 photo 1
Property 23397 photo 2
  • ობიექტის კოდი 23397
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 917 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 917 კვ.მ. in Limassol. აშენების პერსპექტივით 275 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
395 000 € 393 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53124
  • ფართი 1004 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
535 000 € 685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53059
  • ფართი 781 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
650 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44450
  • ფართი 8027 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
670 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58676
  • ფართი 66220 m²
იყიდება
424 800 € 480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23394
  • ფართი 885 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
490 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57437
  • ფართი 58060 m²
იყიდება
380 000 € 48 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51666
  • ფართი 7916 m²
იყიდება
550 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37738
  • ფართი 7700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
569 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51684
  • ფართი 16389 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
510 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52767
  • ფართი 6180 m²

სიახლეების დაგზავნა