კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 3000 m² Limassol
საბერძნეთი
კვიპროსი
ლიმასოლი
450 000 €
150 €/m²
ობიექტის კოდი
32660
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
3000 m²
რეგიონი
Limassol
ადგილი
ლიმასოლი (კვიპროსი)
Details
დაშორება ზღვიდან:
5000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
39 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 3000 კვ.მ. in Limassol.
Building coverage 90%
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
650 000 €
80 €/m²
სასტუმრო 8027 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
44450
ფართი
8027 m²
მანძილი ზღვიდან
900 m
იყიდება
600 000 €
49 €/m²
სასტუმრო 12041 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
39848
ფართი
12041 m²
მანძილი ზღვიდან
1600 m
იყიდება
450 000 €
150 €/m²
სასტუმრო 3000 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
32660
ფართი
3000 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
569 000 €
34 €/m²
სასტუმრო 16389 m² Larnaka
Larnaka
ობიექტის კოდი
51684
ფართი
16389 m²
მანძილი ზღვიდან
700 m
იყიდება
510 000 €
82 €/m²
სასტუმრო 6180 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
52767
ფართი
6180 m²
იყიდება
420 000 €
501 €/m²
სასტუმრო 837 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
51676
ფართი
837 m²
იყიდება
400 000 €
სასტუმრო Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
35278
ფართი
0 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
375 000 €
32 €/m²
სასტუმრო 11706 m² Larnaka
Larnaka
ობიექტის კოდი
64980
ფართი
11706 m²
იყიდება
450 000 €
450 €/m²
სასტუმრო 1000 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
28899
ფართი
1000 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
იყიდება
500 000 €
609 €/m²
სასტუმრო 821 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
45007
ფართი
821 m²
მანძილი ზღვიდან
500 m
გამოწერა
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the