კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 8362 m² Paphos
საბერძნეთი
კვიპროსი
პაფოსი
497 000 €
59 €/m²
ობიექტის კოდი
25674
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
8362 m²
რეგიონი
Paphos
ადგილი
პაფოსი (კვიპროსი)
Details
დაშორება ზღვიდან:
4600 m
მანძილი აეროპორტამდე:
20 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 8362 კვ.მ. in Paphos. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.
Coverage of 30%.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
653 250 €
650 €/m²
სასტუმრო 1005 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
23386
ფართი
1005 m²
მანძილი ზღვიდან
2200 m
იყიდება
500 000 €
164 €/m²
სასტუმრო 3040 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
60654
ფართი
3040 m²
იყიდება
700 000 €
82 €/m²
სასტუმრო 8518 m² Ayia Napa
Ayia Napa
ობიექტის კოდი
57625
ფართი
8518 m²
იყიდება
420 000 €
586 €/m²
სასტუმრო 716 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
52703
ფართი
716 m²
იყიდება
490 000 €
8 €/m²
სასტუმრო 58060 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
57437
ფართი
58060 m²
იყიდება
600 000 €
49 €/m²
სასტუმრო 12041 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
35208
ფართი
12041 m²
მანძილი ზღვიდან
2000 m
იყიდება
490 000 €
801 €/m²
სასტუმრო 611 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
53060
ფართი
611 m²
მანძილი ზღვიდან
5200 m
იყიდება
500 000 €
20 €/m²
სასტუმრო 24500 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
38231
ფართი
24500 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
535 000 €
685 €/m²
სასტუმრო 781 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
53059
ფართი
781 m²
მანძილი ზღვიდან
1200 m
იყიდება
420 000 €
501 €/m²
სასტუმრო 837 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
51676
ფართი
837 m²
გამოწერა
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the