Property 50827 photo 1
Property 50827 photo 2
Property 50827 photo 3
Property 50827 photo 4
Property 50827 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 17000 m

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 374 კვ.მ. in Crete.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
40 000 € 114 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37927
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 19700 m
იყიდება
32 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50827
  • ფართი 374 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
37 400 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64678
  • ფართი 670 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5800 m
იყიდება
40 000 € 99 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65265
  • ფართი 402 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2 m
იყიდება
38 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47046
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
42 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65911
  • ფართი 1188 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
40 000 € 35 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56610
  • ფართი 410 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
40 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10321
  • ფართი 1380 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
40 600 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37599
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
40 000 € 177 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37983
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა