Property 65265 photo 1
Property 65265 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 62 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 402 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 240 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.

🏡 PLOT FOR SALE IN TYMPAKI, MOIRES

For sale is a 402 sq.m. plot in a quiet and well-located area of Tympaki, Moires. The property is buildable and legally approved, offering a building capacity of up to 240 sq.m. Its close proximity to the sea makes it ideal for a permanent or holiday residence, while the easy access and developing area also make it an excellent investment opportunity. A property that combines location, potential, and quality of life.

📐 Plot size: 402 sq.m.

🏗 Building allowance: up to 240 sq.m.

Buildable & legally approved

📍 Location & distances:

🌊 2 km from the sea

✈️ 62 km from Heraklion International Airport

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37123
  • ფართი 246 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
55 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65361
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m
იყიდება
44 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65912
  • ფართი 1255 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
50 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50364
  • ფართი 3500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
45 000 € 61 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43314
  • ფართი 735 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
40 000 € 114 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37927
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 19700 m
იყიდება
55 000 € 166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32259
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
45 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63545
  • ფართი 11138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32790
  • ფართი 301 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32785
  • ფართი 359 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m

სიახლეების დაგზავნა