Property 10321 photo 1
Property 10321 photo 2
Property 10321 photo 3
Property 10321 photo 4
Property 10321 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 70 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1380 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

For sale plot of 2760 sq.m. in Kato Loumas, Crete. The plot is within the residential area and can build up to 400 sq.m. It has sea views and the access to is by good asphalt road. Water and electricity are nearby.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
50 000 € 77 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47006
  • ფართი 648 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
49 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48833
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
50 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37925
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 19700 m
იყიდება
50 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50364
  • ფართი 3500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
40 000 € 177 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37983
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
50 000 € 45 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65413
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 21000 m
იყიდება
53 000 € 121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34137
  • ფართი 438 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
40 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50374
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m
იყიდება
54 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39458
  • ფართი 890 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
40 000 € 99 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65265
  • ფართი 402 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2 m

სიახლეების დაგზავნა