Property 37599 photo 1
Property 37599 photo 2
Property 37599 photo 3
Property 37599 photo 4
Property 37599 photo 5
Property 37599 photo 6

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 8
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 440 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 352 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
55 000 € 229 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61453
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6700 m
იყიდება
60 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37931
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
50 000 € 45 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65413
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 21000 m
იყიდება
55 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65361
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m
გირჩევთ იყიდება
60 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62188
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
45 000 € 61 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43314
  • ფართი 735 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
55 000 € 142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62152
  • ფართი 385 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32791
  • ფართი 359 m²
  • მანძილი ზღვიდან 520 m
იყიდება
40 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10321
  • ფართი 1380 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
40 000 € 35 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56610
  • ფართი 410 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა