Property 37983 photo 1
Property 37983 photo 2
Property 37983 photo 3
Property 37983 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 225 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 180 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
35 000 € 175 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37333
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
58 000 € 191 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52387
  • ფართი 303 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
43 000 € 193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42232
  • ფართი 222 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
55 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65361
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m
იყიდება
42 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65911
  • ფართი 1188 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5771
  • ფართი 230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
38 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47046
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
45 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63545
  • ფართი 11138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
50 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56864
  • ფართი 1700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32791
  • ფართი 359 m²
  • მანძილი ზღვიდან 520 m

სიახლეების დაგზავნა