350 000 €
2047 €/m²
Property 49506 photo 1
Property 49506 photo 2
Property 49506 photo 3
Property 49506 photo 4
Property 49506 photo 5
Property 49506 photo 6
Property 49506 photo 7
Property 49506 photo 8
Property 49506 photo 9
Property 49506 photo 10
Property 49506 photo 11
Property 49506 photo 12
Property 49506 photo 13
Property 49506 photo 14

Details

  • აშენების წელი: 1975
  • რემონტის წელი: 2021
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 171 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale commercial property with a total area of 171 sq.m.

121 sq.m ground floor and 50 sq.m basement.

The object can be used as a cafe , restaurant as there is a permit for 150 seats 90 of which are in the yard .

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
490 000 € 1335 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43947
  • ფართი 367 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
340 000 € 2741 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42649
  • ფართი 124 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
295 000 € 1638 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14742
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
480 000 € 6400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21398
  • ფართი 75 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
480 000 € 827 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14729
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
420 000 € 5675 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57549
  • ფართი 74 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4800 m
იყიდება
330 000 € 1571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22353
  • ფართი 210 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
400 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45312
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
430 000 € 3873 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40579
  • ფართი 111 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
330 000 € 1386 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26879
  • ფართი 238 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m

სიახლეების დაგზავნა