იყიდება - კომერციული ქონება 367 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი კალითეა
490 000 €
1335 €/m²
Property 43947 photo 1
Property 43947 photo 2

Details

  • აშენების წელი: 1984
  • დაშორება ზღვიდან: 1300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 41 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 367 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There is offered for sale a commercial space of 367v sqm on the ground floor in the area of Kallithea 

At the current moment the property is leased for 800 euros per month

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 430 000 € 1168 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32730
  • ფართი 368 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
410 000 € 3660 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60569
  • ფართი 112 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
420 000 € 1372 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57040
  • ფართი 306 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
400 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45312
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
665 000 € 1055 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3320
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
480 000 € 6400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21398
  • ფართი 75 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
600 000 € 2264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8582
  • ფართი 265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
450 000 € 1363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30241
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
650 000 € 4193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30214
  • ფართი 155 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m

სიახლეების დაგზავნა