იყიდება - კომერციული ქონება 238 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი Zografou
330 000 €
1387 €/m²
Property 26879 photo 1
Property 26879 photo 2
Property 26879 photo 3

Details

  • წლიური: 4,55%
  • დაშორება ზღვიდან: 15000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 238 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There is offered for sale a commercial property of total area 238 sq.m in the centre of Zografou area

The ground floor consists of 146 sq.m and the semi floor of 92 sq.m

Currently the property is leased as a bar-cafe, and due to the good location (next to the biggest university of Athens)  it always will be bringing to its owner a high and stable income

The rental price is 1.100 euros per month 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 2046 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49506
  • ფართი 171 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
315 000 € 2692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36257
  • ფართი 117 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
340 000 € 2741 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42649
  • ფართი 124 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
455 000 € 6791 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64919
  • ფართი 67 m²
  • მანძილი ზღვიდან 340 m
იყიდება
330 000 € 1386 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26879
  • ფართი 238 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
400 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45312
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
265 000 € 2650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37217
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
360 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60775
  • ფართი 162 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9800 m
იყიდება
420 000 € 1372 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57040
  • ფართი 306 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა