იყიდება - კომერციული ქონება 580 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი ვარი - Varkiza ვარის
480 000 €
828 €/m²
Property 14729 photo 1
Property 14729 photo 2
Property 14729 photo 3
Property 14729 photo 4

Details

  • აშენების წელი: 2008
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 580 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There is provided for rent a 2-storied commercial space of 580 sq m. It was built in 2008. On the first floor there is one big room, a kitchen and one wc. On the second floor there ia also a big room and two wc.

This space is perfect for the office. The space is located in Vari area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
385 000 € 360 000 € 2292 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62403
  • ფართი 157 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
625 000 € 431 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21046
  • ფართი 1450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
430 000 € 3873 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40579
  • ფართი 111 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
550 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57323
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
617 000 € 1578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51807
  • ფართი 391 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
460 000 € 2044 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57037
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
600 000 € 430 000 € 1168 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32730
  • ფართი 368 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
490 000 € 1335 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43947
  • ფართი 367 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
480 000 € 6400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21398
  • ფართი 75 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
420 000 € 5675 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57549
  • ფართი 74 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4800 m

სიახლეების დაგზავნა