420 000 €
5676 €/m²
Property 57549 photo 1

Details

  • წლიური: 4,95%
  • აშენების წელი: 1980
  • რემონტის წელი: 2005
  • დაშორება ზღვიდან: 4800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 74 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

For sale, a commercial property 74 sq’m in Ilioupolis area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
490 000 € 1335 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43947
  • ფართი 367 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
420 000 € 5675 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57549
  • ფართი 74 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4800 m
იყიდება
617 000 € 1578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51807
  • ფართი 391 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
420 000 € 1372 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57040
  • ფართი 306 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
385 000 € 360 000 € 2292 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62403
  • ფართი 157 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
350 000 € 1489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14743
  • ფართი 235 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
455 000 € 6791 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64919
  • ფართი 67 m²
  • მანძილი ზღვიდან 340 m
იყიდება
400 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45312
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
360 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60775
  • ფართი 162 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9800 m
იყიდება
580 000 € 2685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20490
  • ფართი 216 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა