იყიდება - კომერციული ქონება 75 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი აგიოს დიმიტრიოსი
480 000 €
6400 €/m²
Property 21398 photo 1
Property 21398 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 75 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 1363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30241
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
630 000 € 2333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32805
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 19000 m
იყიდება
480 000 € 827 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14729
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
665 000 € 1055 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3320
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
550 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57323
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
570 000 € 6333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42673
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
385 000 € 360 000 € 2292 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62403
  • ფართი 157 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
460 000 € 2044 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57037
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
625 000 € 431 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21046
  • ფართი 1450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m

სიახლეების დაგზავნა