იყიდება - კომერციული ქონება 97 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი გლიფადა
850 000 €
8763 €/m²
Property 47719 photo 1

Details

  • აშენების წელი: 2021
  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 97 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale a commercial space of 95 sq.m in the center of Glyfada.

The space consists of:
Basement - 35 sq.m.
Ground floor - 35 sq.m.
Upper loft - 27 sq.m.

The facility is located on one of the most central streets of the Glyfada

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
750 000 € 4360 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5547
  • ფართი 172 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 000 000 € 11111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12798
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
700 000 € 2527 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65458
  • ფართი 277 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4350 m
იყიდება
1 180 000 € 1685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4667
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
1 050 000 € 8750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14242
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
950 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47718
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
760 000 € 1266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41839
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
1 200 000 € 645 000 € 629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36564
  • ფართი 1025 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m

სიახლეების დაგზავნა