იყიდება - კომერციული ქონება 600 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ჩრდილოეთი ლიქოვისი
760 000 €
1267 €/m²
Property 41839 photo 1
Property 41839 photo 2
Property 41839 photo 3
Property 41839 photo 4
Property 41839 photo 5
Property 41839 photo 6
Property 41839 photo 7
Property 41839 photo 8
Property 41839 photo 9
Property 41839 photo 10
Property 41839 photo 11

Details

  • აშენების წელი: 2009
  • რემონტის წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 18000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 600 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Offered for sale commercial building located in the Northern suburb of Lykovrysi .

This commercial building is organized in the following way : 

  •  a basement floor of 330 sqm which is used as a parking and as a storage space 
  •  a ground floor with 3 separated stores  ( 44 sqm, 48 sqm,45 sqm) 
  • a first floor with also 2 separated stores ( both 45 sqm)  and one flat ( 45 sqm)

On the ground  floor one of the stores is rented until 2024 for a monthly rent of 650 euros

On the first floor the 2 stores are rented until 2024  for a monthly rent of 500 euros 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
665 000 € 1055 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3320
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
820 000 € 5857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22941
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
760 000 € 1266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41839
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
1 000 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34788
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
750 000 € 11904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47721
  • ფართი 63 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
850 000 € 8762 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47719
  • ფართი 97 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
1 000 000 € 1694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50027
  • ფართი 590 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
625 000 € 431 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21046
  • ფართი 1450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m

სიახლეების დაგზავნა