მოთხოვნით
Property 52550 photo 1
Property 52550 photo 2
Property 52550 photo 3
Property 52550 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1600 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 400 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 53 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1600 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 800 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
853 000 € 860 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64550
  • ფართი 991 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
189 000 € 414 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65882
  • ფართი 456 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
590 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65038
  • ფართი 6300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
267 000 € 517 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64828
  • ფართი 516 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
120 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63847
  • ფართი 2922 m²
  • მანძილი ზღვიდან 740 m
იყიდება
150 000 € 185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63801
  • ფართი 809 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
600 000 € 649 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65156
  • ფართი 924 m²
  • მანძილი ზღვიდან 170 m
იყიდება
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64871
  • ფართი 4100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
55 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63352
  • ფართი 730 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5150 m
იყიდება
660 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65423
  • ფართი 12329 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა