Property 56977 photo 1
Property 56977 photo 2
Property 56977 photo 3
Property 56977 photo 4
Property 56977 photo 5

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 758 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 450 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
140 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56098
  • ფართი 5335 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
180 000 € 170 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43591
  • ფართი 4071 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
143 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65150
  • ფართი 6300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
185 000 € 165 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65536
  • ფართი 1121 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
220 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60862
  • ფართი 5844 m²
  • მანძილი ზღვიდან 740 m
იყიდება
189 000 € 414 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65882
  • ფართი 456 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
210 000 € 161 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42952
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46215
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46745
  • ფართი 27000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13600 m
იყიდება
160 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62893
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m

სიახლეების დაგზავნა