Property 62271 photo 1
Property 62271 photo 2
Property 62271 photo 3
Property 62271 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 67 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 748 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
194 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65233
  • ფართი 2005 m²
  • მანძილი ზღვიდან 622 m
იყიდება
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55953
  • ფართი 4045 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
160 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65747
  • ფართი 51985 m²
  • მანძილი ზღვიდან 23000 m
იყიდება
150 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65428
  • ფართი 6086 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6200 m
იყიდება
150 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65125
  • ფართი 2710 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
160 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62322
  • ფართი 1700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 46788
  • ფართი 1451 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
160 000 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62271
  • ფართი 748 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
205 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59117
  • ფართი 2035 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m

სიახლეების დაგზავნა