139 000 €
139 €/m²
Property 63269 photo 1
Property 63269 photo 2
Property 63269 photo 3
Property 63269 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 450 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1000 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64036
  • ფართი 4290 m²
  • მანძილი ზღვიდან 352 m
იყიდება
150 000 € 76 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63283
  • ფართი 1968 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55953
  • ფართი 4045 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
123 000 € 80 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50127
  • ფართი 4050 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11600 m
იყიდება
180 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63958
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
150 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40821
  • ფართი 1076 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
115 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62016
  • ფართი 5343 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
150 000 € 185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63801
  • ფართი 809 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
195 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50406
  • ფართი 9068 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
150 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49099
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m

სიახლეების დაგზავნა