Property 62322 photo 1
Property 62322 photo 2
Property 62322 photo 3
Property 62322 photo 4
Property 62322 photo 5
Property 62322 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 70 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 111 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1700 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
170 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56710
  • ფართი 6669 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
ექსკლუზივი იყიდება
150 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63957
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
160 000 € 465 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61490
  • ფართი 344 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
170 000 € 45 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50162
  • ფართი 3750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 52550
  • ფართი 1600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50298
  • ფართი 1800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
180 000 € 243 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44617
  • ფართი 740 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47008
  • ფართი 4150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
138 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55956
  • ფართი 3092 m²
  • მანძილი ზღვიდან 950 m
იყიდება
140 000 € 248 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65313
  • ფართი 564 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m

სიახლეების დაგზავნა