კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 5343 m² კრეტაზე
საბერძნეთი
კრეტა
რეთიმნოს პრეფექტურა
არკადი
ერფი
115 000 €
21 €/m²
ობიექტის კოდი
62016
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
5343 m²
რეგიონი
კ. კრეტა
ადგილი
ერფი (არკადი) | რეთიმნოს პრეფექტურა (კრეტა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
4000 m
მანძილი უახლოეს ქალაქამდე:
1 km
მანძილი აეროპორტამდე:
48 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 5343 კვ.მ. in Crete.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
120 000 €
86 000 €
19 €/m²
სასტუმრო 4519 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
41955
ფართი
4519 m²
მანძილი ზღვიდან
2200 m
იყიდება
100 000 €
133 €/m²
სასტუმრო 750 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
65845
ფართი
750 m²
მანძილი ზღვიდან
7000 m
იყიდება
110 000 €
29 €/m²
სასტუმრო 3700 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
56431
ფართი
3700 m²
მანძილი ზღვიდან
1000 m
იყიდება
160 000 €
677 €/m²
სასტუმრო 236 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
56709
ფართი
236 m²
მანძილი ზღვიდან
338 m
იყიდება
150 000 €
22 €/m²
სასტუმრო 6786 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
62015
ფართი
6786 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
იყიდება
150 000 €
180 €/m²
სასტუმრო 830 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
65310
ფართი
830 m²
მანძილი ზღვიდან
6000 m
იყიდება
109 000 €
81 €/m²
სასტუმრო 1344 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
44731
ფართი
1344 m²
მანძილი ზღვიდან
2800 m
იყიდება
95 000 €
11 €/m²
სასტუმრო 8000 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
43342
ფართი
8000 m²
მანძილი ზღვიდან
1010 m
იყიდება
160 000 €
160 €/m²
სასტუმრო 1000 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
62893
ფართი
1000 m²
მანძილი ზღვიდან
400 m
იყიდება
150 000 €
125 €/m²
სასტუმრო 1200 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
49099
ფართი
1200 m²
მანძილი ზღვიდან
350 m
Sofia Bourbaki
+30 2810 28 3745
crete@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the