120 000 €
75 €/m²
Property 57918 photo 1
Property 57918 photo 2
Property 57918 photo 3
Property 57918 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 7500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 1600 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
130 000 € 64 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38246
  • ფართი 3700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
128 000 € 123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42231
  • ფართი 1034 m²
  • მანძილი ზღვიდან 280 m
იყიდება
130 000 € 95 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50395
  • ფართი 1358 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6300 m
იყიდება
150 000 € 185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63801
  • ფართი 809 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
160 000 € 465 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61490
  • ფართი 344 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
110 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51904
  • ფართი 4017 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
139 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63269
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
107 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49741
  • ფართი 3137 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
159 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51499
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
130 000 € 105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59114
  • ფართი 1229 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m

სიახლეების დაგზავნა