Property 52546 photo 1
Property 52546 photo 2
Property 52546 photo 3
Property 52546 photo 4
Property 52546 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 7 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2562 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 186 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
140 000 € 112 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42785
  • ფართი 1247 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5700 m
იყიდება
115 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62016
  • ფართი 5343 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
107 000 € 681 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50089
  • ფართი 157 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
85 000 € 70 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39870
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
95 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51611
  • ფართი 2225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
143 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65150
  • ფართი 6300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
80 000 € 258 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47058
  • ფართი 309 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9300 m
იყიდება
130 000 € 255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65724
  • ფართი 508 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54330
  • ფართი 28752 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
80 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43083
  • ფართი 1116 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m

სიახლეების დაგზავნა