მოთხოვნით
Property 44768 photo 1
Property 44768 photo 2
Property 44768 photo 3
Property 44768 photo 4
Property 44768 photo 5
Property 44768 photo 6
Property 44768 photo 7
Property 44768 photo 8
Property 44768 photo 9
Property 44768 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 2006
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 4000 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

For sale, it is a state-of-the-art cultural and entertainment complex in Heraklion, Crete.

It is located in the heart of a popular suburb, a few minutes from the city center and covers an area of seven thousand square meters.

It has five cinemas and conference rooms, canteens, cafes and restaurants, a icecream store, playgrounds and an open-air cinema with a capacity of up to 2,800 seats.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
540 000 € 450 000 € 880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49214
  • ფართი 511 m²
  • მანძილი ზღვიდან 835 m
იყიდება
220 000 € 1047 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37969
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 34524
  • ფართი 366 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 750 000 € 1 600 000 € 1985 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35188
  • ფართი 806 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
745 000 € 1970 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19235
  • ფართი 378 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
430 000 € 2986 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63434
  • ფართი 144 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m
იყიდება
8 000 000 € 10738 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38453
  • ფართი 745 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
430 000 € 1303 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40095
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 44768
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
587 000 € 1834 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43909
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m

სიახლეების დაგზავნა