Property 35188 photo 1

Details

  • აშენების წელი: 2008
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 806 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Investment property for sale in the industrial area of ​​Heraklion with a total area of ​​804 sqm is sold on a plot of 8000 sqm.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 57295
  • ფართი 298 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 170 000 € 4520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32973
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
1 600 000 €
  • ობიექტის კოდი 33737
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
1 500 000 € 5244 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51013
  • ფართი 286 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
1 750 000 € 1 600 000 € 1985 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35188
  • ფართი 806 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 900 000 € 6785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39229
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 410 m
იყიდება
1 600 000 € 1010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45006
  • ფართი 1583 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 55853
  • ფართი 2586 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა