Property 19235 photo 1
Property 19235 photo 2
Property 19235 photo 3
Property 19235 photo 4
Property 19235 photo 5
Property 19235 photo 6
Property 19235 photo 7
Property 19235 photo 8
Property 19235 photo 9
Property 19235 photo 10
Property 19235 photo 11
Property 19235 photo 12
Property 19235 photo 13
Property 19235 photo 14
Property 19235 photo 15
Property 19235 photo 16
Property 19235 photo 17
Property 19235 photo 18
Property 19235 photo 19
Property 19235 photo 20

Details

  • აშენების წელი: 2012
  • დაშორება ზღვიდან: 2800 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 378 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale the outdoor pool (with the required license) with its surrounding area, as well as the reception room.
Their square meters are listed below. The construction year is 2012.

Regarding the square spaces, please see below:

· RESTAURANT 149,64sq.m with the license to operate and fully equipped + 151,14sq.m underground storage room
· OUTDOOR SWIMMING POOL WITH OPERATING LICENSE
· ROOM 39,46sq.m FULLY EQUIPPED FOR RECEPTION
· ROOM 15,45sq.m
· ROOM 22,48sq.m

THE PLOT’S TOTAL SURFACE IS 1519,74sq.m.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
720 000 € 3850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33652
  • ფართი 187 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
600 000 € 980 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34542
  • ფართი 612 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
855 000 € 1710 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50036
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
750 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50829
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 260 m
იყიდება
950 000 € 4750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47191
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7 m
იყიდება
660 000 € 1466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42582
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 13
იყიდება
600 000 € 1090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41978
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
600 000 € 430 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32837
  • ფართი 258 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
1 100 000 € 1833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40427
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
1 100 000 € 1057 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62078
  • ფართი 1040 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m

სიახლეების დაგზავნა