Property 34524 photo 1
Property 34524 photo 2
Property 34524 photo 3
Property 34524 photo 4
Property 34524 photo 5

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,8
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 366 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.

For sale land plot eligible for business in Agios Nikolaos. The land plot includes a 366 sq. meters building which consists of a ground floor and 1st floor. The ground floor consists of 1 shop and 1 store room. The 1st floor consists of a 2 bedroom apartment and a 1 bedroom apartment. The whole land plot can build area of 1514 sq. meters

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 100 000 € 1057 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62078
  • ფართი 1040 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
855 000 € 2850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52634
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 7
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 44768
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
280 000 € 777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34823
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
421 000 € 1082 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40277
  • ფართი 389 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
850 000 € 3195 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57120
  • ფართი 266 m²
  • Rooms 5
იყიდება
4 250 000 € 2125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37734
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8100 m
იყიდება
10 700 000 € 14266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39264
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m

სიახლეების დაგზავნა