Property 37969 photo 1
Property 37969 photo 2
Property 37969 photo 3
Property 37969 photo 4
Property 37969 photo 5
Property 37969 photo 6
Property 37969 photo 7
Property 37969 photo 8
Property 37969 photo 9
Property 37969 photo 10

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 8300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 41 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 210 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale a 210sqm block of flats including also shops in the ground floor, in Crete. The ground floor of 70sqm includes 2 shops. The 1st and 2nd floors include 1 apartment of 70sqm each. Each apartment consists of 1 bedroom, 1 bathroom, 1 living room and 1 kitchen. The building is located in a very good spot in a village center with great tourist traffic.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11538
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
280 000 € 777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34823
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
220 000 € 1100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35846
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 26000 m
იყიდება
320 000 € 1777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37415
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 6
იყიდება
220 000 € 1047 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37969
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
265 000 € 1060 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40430
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 265 m
იყიდება
250 000 € 1562 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40487
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 445 m
იყიდება
300 000 € 937 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41730
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3100 m

სიახლეების დაგზავნა