235 000 €
1556 €/m²
Property 44214 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 1,8
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 151 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 272 კვ.მ.

The land is located in the Gazi region.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10249
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
260 000 € 909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10248
  • ფართი 286 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
300 000 €
  • ობიექტის კოდი 3304
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
340 000 € 2193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56510
  • ფართი 155 m²
  • მანძილი ზღვიდან 280 m
იყიდება
290 000 € 976 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56933
  • ფართი 297 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
260 000 €
  • ობიექტის კოდი 3306
  • ფართი 0 m²
იყიდება
190 000 € 90 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30610
  • ფართი 2091 m²
  • მანძილი ზღვიდან 26000 m
იყიდება
246 000 € 1430 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12355
  • ფართი 172 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
320 000 € 1391 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20318
  • ფართი 230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m

სიახლეების დაგზავნა