კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 297 m² ათენში
საბერძნეთი
ატიკა
პირეუსის გარეუბნები
მოსჩატო
გზატკეცილი - Makrygianni
290 000 €
976 €/m²
ობიექტის კოდი
56933
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
297 m²
რეგიონი
ათენი
ადგილი
გზატკეცილი - Makrygianni (მოსჩატო) | პირეუსის გარეუბნები (ატიკა)
Details
სამშენებლო კოეფიციენტი:
1,8
დაშორება ზღვიდან:
700 m
მანძილი აეროპორტამდე:
47 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 297 კვ.მ. in Athens.
The plot is located in Moschato .
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
260 000 €
180 000 €
357 €/m²
სასტუმრო 504 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
5000
ფართი
504 m²
მანძილი ზღვიდან
20000 m
იყიდება
260 000 €
სასტუმრო ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
3306
ფართი
0 m²
იყიდება
350 000 €
290 000 €
1342 €/m²
სასტუმრო 216 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
38693
ფართი
216 m²
მანძილი ზღვიდან
9000 m
იყიდება
400 000 €
782 €/m²
სასტუმრო 511 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
62004
ფართი
511 m²
მანძილი ზღვიდან
1800 m
იყიდება
260 000 €
634 €/m²
სასტუმრო 410 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
52117
ფართი
410 m²
მანძილი ზღვიდან
12000 m
იყიდება
235 000 €
1556 €/m²
სასტუმრო 151 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
44214
ფართი
151 m²
მანძილი ზღვიდან
6000 m
იყიდება
300 000 €
სასტუმრო ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
3304
ფართი
0 m²
მანძილი ზღვიდან
900 m
იყიდება
330 000 €
165 €/m²
სასტუმრო 2000 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
32655
ფართი
2000 m²
მანძილი ზღვიდან
24000 m
იყიდება
400 000 €
173 €/m²
სასტუმრო 2305 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
32656
ფართი
2305 m²
მანძილი ზღვიდან
24000 m
იყიდება
270 000 €
1084 €/m²
სასტუმრო 249 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
25225
ფართი
249 m²
Alexios Argiroiliopoulos
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the