Property 3304 photo 1

Details

  • სხვა კეთილმოწყობილობა: имеется разрешение на строительство дома площадью 305 кв.м
  • დაშორება ზღვიდან: 900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 0 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 305 კვ.მ.

Land for sale in Voula area, Athens. There is a permition to build a house of 305 sq.m.

The promenade of the area is about a kilometer away. Voula is considered one of the most prestigious coastal areas of Athens, located in the southern part of the Greek capital.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 1391 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20318
  • ფართი 230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
400 000 € 173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32656
  • ფართი 2305 m²
  • მანძილი ზღვიდან 24000 m
იყიდება
340 000 € 2193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56510
  • ფართი 155 m²
  • მანძილი ზღვიდან 280 m
იყიდება
270 000 € 220 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31793
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
440 000 € 1600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57399
  • ფართი 275 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6700 m
იყიდება
350 000 € 397 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43646
  • ფართი 881 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
350 000 € 2187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35049
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
300 000 €
  • ობიექტის კოდი 3304
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
400 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57038
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10249
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m

სიახლეების დაგზავნა