კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 230 m² ათენში
საბერძნეთი
ატიკა
პირეუსის გარეუბნები
აგიოს იოანის რენტისი
320 000 €
1391 €/m²
ობიექტის კოდი
20318
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
230 m²
რეგიონი
ათენი
ადგილი
ატიკა (საბერძნეთი) | აგიოს იოანის რენტისი (პირეუსის გარეუბნები)
Details
დაშორება ზღვიდან:
9000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
26 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 230 კვ.მ. in Athens.
The plot of land is located in Nikaia area
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
280 000 €
270 000 €
450 €/m²
სასტუმრო 600 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
10249
ფართი
600 m²
მანძილი ზღვიდან
20000 m
იყიდება
390 000 €
1585 €/m²
სასტუმრო 246 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
26113
ფართი
246 m²
მანძილი ზღვიდან
9000 m
იყიდება
460 000 €
707 €/m²
სასტუმრო 650 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
56993
ფართი
650 m²
მანძილი ზღვიდან
16800 m
იყიდება
460 000 €
1602 €/m²
სასტუმრო 287 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
48674
ფართი
287 m²
მანძილი ზღვიდან
7000 m
იყიდება
260 000 €
180 000 €
357 €/m²
სასტუმრო 504 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
5000
ფართი
504 m²
მანძილი ზღვიდან
20000 m
იყიდება
330 000 €
165 €/m²
სასტუმრო 2000 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
32655
ფართი
2000 m²
მანძილი ზღვიდან
24000 m
იყიდება
400 000 €
1000 €/m²
სასტუმრო 400 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
57038
ფართი
400 m²
მანძილი ზღვიდან
16000 m
იყიდება
475 000 €
229 €/m²
სასტუმრო 2072 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
11079
ფართი
2072 m²
მანძილი ზღვიდან
10000 m
იყიდება
290 000 €
483 €/m²
სასტუმრო 600 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
63489
ფართი
600 m²
მანძილი ზღვიდან
1700 m
იყიდება
260 000 €
2080 €/m²
სასტუმრო 125 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
21242
ფართი
125 m²
მანძილი ზღვიდან
9000 m
Alexios Argiroiliopoulos
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the