260 000 €
909 €/m²
Property 10248 photo 1
Property 10248 photo 2
Property 10248 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 1,96
  • დაშორება ზღვიდან: 15000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 286 კვ.მ. in Athens. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 2187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35049
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
235 000 € 1556 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44214
  • ფართი 151 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
260 000 € 180 000 € 357 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5000
  • ფართი 504 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
340 000 € 2193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56510
  • ფართი 155 m²
  • მანძილი ზღვიდან 280 m
იყიდება
380 000 € 577 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64576
  • ფართი 658 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
220 000 € 190 000 € 237 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3684
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
260 000 € 634 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52117
  • ფართი 410 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
345 000 € 492 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46034
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m
იყიდება
350 000 € 397 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43646
  • ფართი 881 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m

სიახლეების დაგზავნა