კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 600 m² ათენში
საბერძნეთი
ატიკა
ათენი - ჩრდილოეთი
მელისია
280 000 €
270 000 €
450 €/m²
ობიექტის კოდი
10249
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
600 m²
რეგიონი
ათენი
ადგილი
ატიკა (საბერძნეთი) | მელისია (ათენი - ჩრდილოეთი)
Details
სამშენებლო კოეფიციენტი:
0,8
დაშორება ზღვიდან:
20000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
12 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 600 კვ.მ. in Athens. აშენების პერსპექტივით 480 კვ.მ.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
270 000 €
220 000 €
1000 €/m²
სასტუმრო 220 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
31793
ფართი
220 m²
მანძილი ზღვიდან
10000 m
იყიდება
300 000 €
296 €/m²
სასტუმრო 1012 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
21330
ფართი
1012 m²
მანძილი ზღვიდან
30000 m
იყიდება
320 000 €
1000 €/m²
სასტუმრო 320 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
37930
ფართი
320 m²
მანძილი ზღვიდან
14000 m
იყიდება
230 000 €
842 €/m²
სასტუმრო 273 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
25227
ფართი
273 m²
მანძილი ზღვიდან
13000 m
იყიდება
400 000 €
1000 €/m²
სასტუმრო 400 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
57038
ფართი
400 m²
მანძილი ზღვიდან
16000 m
იყიდება
400 000 €
173 €/m²
სასტუმრო 2305 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
32656
ფართი
2305 m²
მანძილი ზღვიდან
24000 m
იყიდება
320 000 €
1391 €/m²
სასტუმრო 230 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
20318
ფართი
230 m²
მანძილი ზღვიდან
9000 m
იყიდება
260 000 €
სასტუმრო ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
3306
ფართი
0 m²
იყიდება
380 000 €
577 €/m²
სასტუმრო 658 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
64576
ფართი
658 m²
მანძილი ზღვიდან
1800 m
იყიდება
260 000 €
2080 €/m²
სასტუმრო 125 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
21242
ფართი
125 m²
მანძილი ზღვიდან
9000 m
Alexios Argiroiliopoulos
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the