246 000 €
1430 €/m²
Property 12355 photo 1
Property 12355 photo 2
Property 12355 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 11000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 172 კვ.მ. in Athens.

Land for possible construction in the area of Kypseli.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
260 000 € 2080 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21242
  • ფართი 125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
260 000 €
  • ობიექტის კოდი 3306
  • ფართი 0 m²
იყიდება
260 000 € 909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10248
  • ფართი 286 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
320 000 € 1391 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20318
  • ფართი 230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
235 000 € 1556 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44214
  • ფართი 151 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
290 000 € 976 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56933
  • ფართი 297 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
265 000 € 387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8291
  • ფართი 684 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
345 000 € 492 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46034
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m
იყიდება
300 000 € 548 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62005
  • ფართი 547 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
350 000 € 290 000 € 1342 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38693
  • ფართი 216 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m

სიახლეების დაგზავნა