იყიდება - სასტუმრო 2091 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა დანარჩენი ატიკა Afidnes
190 000 €
90 €/m²
Property 30610 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 26000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2091 კვ.მ. in Athens. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ქალაქზე.

The plot of land in which there is a possibility to built 313 sq.m is located in Ipokratios Politia area 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
260 000 €
  • ობიექტის კოდი 3306
  • ფართი 0 m²
იყიდება
185 000 € 1027 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57166
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
265 000 € 387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8291
  • ფართი 684 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
200 000 € 120 000 € 320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7020
  • ფართი 374 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
246 000 € 1430 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12355
  • ფართი 172 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
220 000 € 190 000 € 237 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3684
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
190 000 € 90 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30610
  • ფართი 2091 m²
  • მანძილი ზღვიდან 26000 m
იყიდება
175 000 € 1107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36687
  • ფართი 158 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8400 m
იყიდება
260 000 € 553 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38716
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10249
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m

სიახლეების დაგზავნა