270 000 €
1084 €/m²
Property 25225 photo 1
Property 25225 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 1
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 249 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 249 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

The plot is located in Chaidari area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 397 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43646
  • ფართი 881 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
300 000 €
  • ობიექტის კოდი 3304
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
290 000 € 483 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63489
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
330 000 € 165 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32655
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 24000 m
იყიდება
260 000 € 634 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52117
  • ფართი 410 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
260 000 €
  • ობიექტის კოდი 3306
  • ფართი 0 m²
იყიდება
400 000 € 1052 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11174
  • ფართი 380 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
390 000 € 1585 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26113
  • ფართი 246 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
260 000 € 909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10248
  • ფართი 286 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
380 000 € 577 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64576
  • ფართი 658 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m

სიახლეების დაგზავნა