Property 44105 photo 1
Property 44105 photo 2
Property 44105 photo 3
Property 44105 photo 4
Property 44105 photo 5
Property 44105 photo 6
Property 44105 photo 7
Property 44105 photo 8
Property 44105 photo 9
Property 44105 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 1955
  • რემონტის წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 4300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 1 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 120 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The apartment is located in Koykaki area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
380 000 € 3064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36694
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 4
იყიდება
370 000 € 3083 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41734
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
600 000 € 3508 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41764
  • ფართი 171 m²
  • Rooms 5
იყიდება
470 000 € 2186 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41871
  • ფართი 215 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 6111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41930
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
450 000 € 4205 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41938
  • ფართი 107 m²
  • Rooms 3
იყიდება
460 000 € 3833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44105
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
525 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44830
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
370 000 € 4404 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45904
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
450 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46911
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა