Property 36694 photo 1
Property 36694 photo 2
Property 36694 photo 3
Property 36694 photo 4
Property 36694 photo 5
Property 36694 photo 6
Property 36694 photo 7
Property 36694 photo 8
Property 36694 photo 9
Property 36694 photo 10
Property 36694 photo 11
Property 36694 photo 12
Property 36694 photo 13

Details

  • აშენების წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 15600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 124 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in Marousi area,Athens.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
435 000 € 4531 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65321
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
417 000 € 4738 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58965
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 3662 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59800
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 4492 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59830
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3
იყიდება
307 600 € 6990 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63014
  • ფართი 44 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
510 000 € 3187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65254
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
473 000 € 4592 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58956
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 5727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64830
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
479 000 € 4650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58964
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა