525 000 €
3500 €/m²
Property 44830 photo 1
Property 44830 photo 2
Property 44830 photo 3
Property 44830 photo 4
Property 44830 photo 5
Property 44830 photo 6
Property 44830 photo 7
Property 44830 photo 8
Property 44830 photo 9
Property 44830 photo 10
Property 44830 photo 11
Property 44830 photo 12
Property 44830 photo 13

Details

  • აშენების წელი: 1972
  • რემონტის წელი: 2017
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 840 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 150 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

The apartment is located in the area of Voula. It has easy access because it is located close to the main road.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
498 000 € 4742 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58961
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
479 000 € 4650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58964
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 4583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59703
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
430 000 € 3981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60109
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 4
იყიდება
515 000 € 4904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60361
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
515 000 € 4904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60362
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 5238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60364
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 5238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60365
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 5238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60366
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
580 000 € 5523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60367
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა