370 000 €
3083 €/m²
Property 41734 photo 1
Property 41734 photo 2
Property 41734 photo 3
Property 41734 photo 4
Property 41734 photo 5
Property 41734 photo 6
Property 41734 photo 7
Property 41734 photo 8
Property 41734 photo 9
Property 41734 photo 10
Property 41734 photo 11
Property 41734 photo 12
Property 41734 photo 13
Property 41734 photo 14
Property 41734 photo 15
Property 41734 photo 16
Property 41734 photo 17

Details

  • აშენების წელი: 1985
  • რემონტის წელი: 2009
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 16000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

სერვისი

  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 120 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The flat is located in the district of Kifissia 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
470 000 € 3700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7940
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 4
იყიდება
320 000 € 3200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10967
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
360 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12056
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
365 000 € 4147 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12804
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 3150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15142
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
440 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20372
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
350 000 € 3888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22550
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 4
იყიდება
420 000 € 4200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24982
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 2291 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33477
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა