450 000 €
5000 €/m²
Property 46911 photo 1
Property 46911 photo 2
Property 46911 photo 3
Property 46911 photo 4
Property 46911 photo 5
Property 46911 photo 6
Property 46911 photo 7
Property 46911 photo 8
Property 46911 photo 9
Property 46911 photo 10
Property 46911 photo 11
Property 46911 photo 12
Property 46911 photo 13

Details

  • აშენების წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • თანამგზავრული ტელევიზია

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 90 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

Roof garden 50 sqm for individual use.

The apartment is located in the Glyfada area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
435 000 € 6214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56679
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 5128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56728
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 5063 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56730
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
419 000 € 5513 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57983
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
440 000 € 5432 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58948
  • ფართი 81 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 3883 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58949
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
404 000 € 4590 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58950
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
416 000 € 4378 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58953
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
411 000 € 4670 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58959
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
417 000 € 4738 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58965
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა